اعلام نتایج

باسمه تعالی

با استعانت از خداوند متعال ضمن ارج نهادن به حضور و تلاش ارزشمند تمامی شرکت کنندگان مؤمن و خداجویی که دعوت ستاد اقامه نماز را لبیک گفته ، در این فراخوان معنوی این نور چشم پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم) حضور یافته اند ، بدینوسیله نتایج فراخوان بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز ، اعلام می گردد .

مسئولیت کمیته علمی و بررسی آثار بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز بر عهدۀ دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان قرار گرفت. برنامه‌ریزی برای داوری آثار از نخستین روزهای آبان‌ماه آغاز گردید و بالاخص معاونت پژوهشی واحد با همۀ امکانات این مسئولیت را دنبال کرد. برای انتخاب داوران، نخست پس از مشاوره با صاحب‌نظران در رشته‌های مختلف علمی و هنری، تنی چند از شخصیت‌های برجسته در زمینه‌های مختلف برای مشاوره در انتخاب داوران معرفی شدند و همزمان، از همۀ صاحب‌نظرانی که تمایل داشتند آگاهی‌های خود را در این زمینه به اشتراک نهند، دعوت به همکاری شد. با مشاورۀ گستردۀ صاحب‌نظران ۳۰ تن از برجسته‌ترین شخصیت‌هایی که می‌توانستند در داوری آثار همکاری کنند انتخاب شدند.

شماری از اعضاء هیأت علمی سرشناس دانشگاه‌های مختلف استان گلستان و هنرمندان برجسته و صاحبان رتبه‌های برتر کشوری و جهانی در قالب ۱۶ کارگروه داوری آثار تشکیل و همکاری کردند؛ آقایان و خانم‌ها: دکتر مهدی افچنگی، ابوالحسن امامی، علی‌اکبر الهی‌پور، دکتر زینب ترابی، سید مهدی جلیلی، دکتر همایون جمشیدیان، دکتر حسن بوژمهرانی، دکتر غلامرضا حسنی، دکتر حامد خانی، دکتر غلام‌رضا خوش‌فر، روزبه رجبی، صمد رحیمی، حسن رستمانی، صالح زنگانه، دکتر احمد سعادت، رقیۀ سیدی جربندی، حامد شریفی، دکتر شادمان شکروی، علی‌رضا شهابی، دکتر محمدرضا عباس‌پور، دکتر حسین عبدی، دکتر شمس‌الدین عزیزپور، جواد عظیمی، یحیی کریم‌آبادی، رسول مزرئی، دکتر پروین مزیدی، زکیۀ مزیدی، دکتر زهیر المسیلینی، دکتر محمدهادی ناظریان، حاتم نائیج، دکتر سوسن نریمانی، الله‌قلی نظری و دکتر لیلا نوروزپور.

در این فراخوان تعداد ۱۵۴۷۲ اثر در ۶ بخش اصلی با موضوعات ” شیوه های دعوت دانش آموزان به نماز ” ، ” نقش مدیران و معلمان در دعوت به نماز”، ” نقش اولیاء در رونق نماز مدارس” ، ” راهکارهای حضور فعال روحانیون در نماز مدارس ” ، “چگونگی پیوند مدرسه با مسجد” ، ” راهکارهای رونق نماز مدارس” و ” چگونگی نقش دانش آموزان در رونق نماز مدارس” شرکت نمودند که با ارزیابی هیأت داوری ، تعداد ۳۱۲۰ اثر به بخش نهایی داوری راه یافتند . هیأت داوران از میان این آثار ، تعداد ۱۱۳ اثر را به شرح ذیل به عنوان آثار برگزیده فراخوان انتخاب و معرفی نموده اند که از برگزیدگان و برترین ها از سوی ستاد اقامه نماز ، تقدیر به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است بیشترین فراوانی ارسال اثر مربوط به استان گلستان با ۱۱۷۲۵ می باشد.

در پایان ضمن پوزش از تأخیر صورت گرفته در اعلام نتایج از همکاری و مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی ، ستادهای اقامه نماز استان ها ، فعالین حقیقی و حقوقی، صمیمانه سپاسگزاری می نماییم .

دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز

آذر ماه ۱۳۹۸

اعلام نتایج اجلاس 28 نماز
دبیرخانه اجلاس های سراسری نماز